anasayfa | portfolio | biyografi | tazefoto | referanslar | iletişim
Nazan Erden

Nazan Erden biyografi

Fotoğrafçı 1974 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyoloji Bölümü’nü bitirdi. Çalışma hayatına Türkiye’nin en iyi radyologlarından Dr. Alev Kadıoğlu ile çocuk radyolojisi ve üroradyoloji üzerine çalışarak devam etti. Daha sonra Dr. Tuğrul Biren ve ekibi ile  M.Ü. Academic Hospital’da çalıştı. 2000 yılında ilk kızı Aslınur’un dünyaya gelişiyle profesyonel olarak fotoğrafçılığa başladı.
Fotoğrafçı halen aile şirketleri olan SB Uluçay Fotoğrafçılık LTD.ŞTİ’yle hem sektöründe lider firmalara her türlü reklam-tanıtım-fotoğraf hizmeti vermekte hem de müşterilerinin özel anlarına yönelik “doğumdan düğüne, düğünden doğuma”başlıklı proje ile anılara imza atmaktadır.

Fotoğrafçı, Türkiye’de ilk olarak  hikaye fotoğraflarından oluşan çalışmalarında ansiklopedik tasarım yapmakta ve hikayenin türkçe ve ingilizce geçmişini de önsöz olarak tasarımlarına eklemektedir.

Firmamız Eylül 2008 tarihinde ISO 9001:2000 ULUSLARARASI KALİTE SİSTEM STANDARDI BELGESİ alarak siz değerli müşterilerimize Türkiye ve Dünya çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

“Hayata dair her fotoğraf karesinde sevgiyle buluşmak üzere...”

Nazan Erden Uluçay